Teknoloji

Vodafone Bedava 10 GB İnternet 2022

2022 Vodafone Ücretsiz 10 GB İnternet Kazanma

İnternet gerek ülkemiz gerekse dünya genelinde artık olmazsa olmazlarımız arasına girmiş durumdadır. Evde, yolda, işte kısacası aklımıza gelen her yerde şuanda internet kullanmaktayız. Günümüz şartlarında iletişim açısından vazgeçilmez olarak hayatımızda bulunan internet cep telefonlarımızı elimizden düşürmemizi sağlamaktadır.

İnterneti her zaman ve her yerde kullanıyorken artık internet paketleri de kullanıcılara yetmemeye ve ek paketlere ihtiyaç duyulmaya başlanılmaktadır. Genel olarak internet paketi yetmeyen kullanıcılar paket bitiminde ilk olarak ücretsiz internet paketi nasıl yapacağını düşünmektedir. Bizlerde vodafone kullanıcılarına özel olarak 2022 yılı için 1 gün 24 saat geçerli 10 gb ücretsiz internet paketi nasıl yapılır sizlere bu konuyu detaylandıracağız.

2022 Vodafone Ücretsiz 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanan müşteriler vodafone’ a ait yanıma uygulamasını kesinlikle kullanmaktadırlar bu uygulama sayesinde ayda 1 kez 24 saat geçerli  ücretsiz 10 gb internet paketi alabilir ve kullanabilirsiniz. Peki ücretsiz 10 GB nasıl yapılır?

İlk olarak bilgisayarınızda yanımda uygulamasına giriş yapın ve ardından aşağıdaki linke bilgisayarınızdan tıklayın:

https://online.vodafone.com.tr/yanimda/#/network-coverage

Giriş yaptıktan sonra 10 gb hediyeyi al diyerek 10 gb ücretsiz interneti alabilirsiniz. 10 GB ücretsiz internet hattınıza yüklendiği zaman aşağıdaki gibi bir mesaj gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu