Sosyal Medya

Tik Tok Video Nasıl İndirilir ?

Kısa videolar oluşturarak paylaşmanızı sağlayan, son günlerin en popüler sosyal ağı Tik Tok yalnızca mobil cihazlarda kullanılmaktadır. Tik Tok 1 milyardan fazla kullanıcı sayısına sahiptir. 15 ile 60 saniye aralığında filtreli, efektli ve müzik eşliğinde oluşturduğunuz videoları, Tik Tok takipçileriniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak veriyor. Her gün milyonlarca yeni videonun yayınlandığı bu platform son getirdiği yenilikler sayesinde kullanıcılarına para kazandırmaya başladı. Bu hamlesi ile adından oldukça söz ettiren sosyal ağ, yeni bir kullanıcı kitlesini daha kazandı.

Tik Tok üzerinde paylaşılan birbirinden güzel, aksiyonlu ve heyecan dolu videolarla karşılaşan kişiler, videoları indirmek için arayış içerisine girmektedir. Android ve İOS kullanıcıları için birbirinden farklı bir çok yöntem mevcuttur. Kimi uygulama ve yöntem istenileni elde etmemize fırsat vermesede oldukça basit ve kullanışlı güvenilir uygulamalar ve yöntemlerde mevcuttur. Bu yazımızın içeriğinde sizlerle Tik Tok da beğendiniz videoları telefonunuza indirerek saklamınızı sağlamanın detaylarını anlatıyor olacağız.

Snapptube ile Tik Tok Video İndirme

Öncelikle Apple appstore ve Huawei appgalery mağazalarında bulunan ve play store üzerinde bulunmayan bir uygulamayı inceleyelim. İndirdiğiniz videolar filigranlı olarak inecektir. Tiktok uygulaması üzerinden paylaş simgesine tıkladıktan sonra, Snapptube ile İndir seçeneğine tıklayarak istediğiniz videoyu kolaylıkla galerinize kaydedebilirsiniz.

Ayrıca snapptube uygulaması ile youtube üzerinden müzik ve videoları istediğiniz kalite seçenekleri ile indirip gönlünüzce kullanabilirsiniz. Yanı sıra instagram, facebook, youtube music, pinterest, soundcloud, twitter, kwai, likee ve dailymotion gibi sosyal platformlar üzerinden video, resim ve ses dosyaları indirmenize de olanak sağlar. Tüm bu işlemleri tek bir platform üzerinden kolaylıkla yapabilmeniz Snapptube kullanmaya başlamınızın geçerli bir sebebi olabilir.

Ayrıca play store üzerinde bulunmaması önemli değil, snapptube uygulamasının apk’sını indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Savefrom ile Filigransız Video İndirme

Savefrom ile hem PC’nize hem de telefonunuza Tik Tok filigransız bir şekilde video indirebilirsiniz. Savefrom web sitesi üzerinden ya da uygulaması üzerinden Tik Tok videolarını basit, hızlı ve güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

Savefrom ile Tik Tok video indirmek için öncelikle Tik Tok uygulaması üzerinden indirmek istediğiniz videoyu paylaş simgesine tıklayarak bağlantı adresini kopyalamalısınız. Ardından kopyaladığınız linki savefrom web sitesi üzerinde “url adresi girin” yazan kutucuğun içerisine yapıştırıyoruz. Ardından ileri diyerek, video indirme sayfasına gidiyoruz. Yönlendirildiğiniz sayfadan “indir” diyerek videoyu indiriyoruz.

Ayrıca savefrom ile de youtube, facebook, instagram, VK, vimeo, 9gag, IMDB, dailymotion, voot, viu, sonyliv, audioboom ve liveleak gibi platformlar üzerinden medya dosyaları indirebilirsiniz.

Savefrom şu an için yalnızca android kullanıcıları için tam özelliklere erişimli kullanılabiliyor. Appstore için ve İOS kullanıcıları için henüz geliştirilmiş bir yöntem veya uygulamaları bulunmuyor.

SSS TİKTOK İle Video İndirme

SSS TİK TOK Downloader uygulması sayesinde filigransız Tik Tok videoları indirmeniz mümkün. Ya da ssstik web sitesine giderek yine Tik Tok videolarınızı filigransız bir şekilde indirebilirsiniz. Henüz App marketlerde yerini almamış apk uygulamaları çoğu kullanıcı güvenlik açığı gerekçesiyle kullanmak istemeyebilir. Bu durumda SSSTİK ile Tik Tok videolarını filigransız bir şekilde browseriniz üzerinden indirebilirsiniz.

Editörün kendi seçimini duymak isterseniz sizlerle paylaşayım. Editör Tik Tok kullanmadığı için herhangi bir arayış içerisinde değil. Youtube üzerinden video ve müzik indirme işlemleri için ise Snapptube kullanıyorum. Kullanışlı ve basit olduğu için.

Yukarıda ki yöntemler tamemen kendi seçimlerinize kalmış. Yukarıda anlatılanlar araştırmalar sonucu elde edilmiştir. Herhangi bir kesinlik içermez. Olası hatalar, sorunlar ve sıkıntılar için sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Gelen Aramalar

tiktok video indirme kapatma tiktok video indirme pc tiktok video indirme iphone tiktok video indirme ios tiktok video indirme apk tiktok video indirme programı iphone tiktok video indirme programı ios tiktok video indirme etiketsiz tiktok video indirme nasıl kapatılır tiktok video indirme scripti tiktok video download qload tiktok video download high quality tiktok video download hd quality tik tok video download qawwali tiktok video download best quality tiktok video download without waterm tiktok video download with watermark tiktok video download without watermark by username tiktok video download with username tiktok video download without watermark apk tiktok video download without watermark online tiktok without watermark video download online tik tok video download without watermark mod apk tik tok video download whatsapp status tik tok video download without watermark tiktok video indirme etiketsiz tiktok video indirme eklentisi tik tok video download easy tiktok video download expert php tiktok video download extension tiktok video effects download tik tok video editor download tik tok video download chrome extension tik tok video downloader tiktok video download erlauben tiktok video indir reklamsız tiktok video download remove watermark tik tok video download r tik tok video download r name tik tok video download ringtone tik tok video download romantic song tik tok video download riyaz tik tok video download riyaz ali tik tok video download riyaz 14 tiktok video download reddit tiktok video indirme online tik tok video download on pc tiktok yazısı olmadan video indirme tiktok’ta isim olmadan video indirme tik tok video download online

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu