seçeneğini aktif hale getirdim koydum ve ters

Admin

Administrator
Staff member
koyduktan sonra bu sefer iPhone'un üstüne koydum hiç beklemiyordum yani ne kadar şarj edebilir ki diye düşünmüştüm Kısa bir süre içerisinde yüzde altı Yaşar Aşağı çekti ve toplantıda beni kurtardı bunu söylemiş olayım Başka bir cihazı kablosuz şarj ederken beklediğimden yüksek bir performansa geldik sizin tarafınızdan en çok merak edilen konu Yani Fotoğraf konusunda Android var her yerimiz kendine göre acısı eksik var Gerçekten çok başarılı fotoğraflar şte One Plus tarafından fotoğraf çektikten sonra bakım fotoğraf çekerken

demiyorum çekerken ekranda gördüğünüz şeyle çektikten sonra ortaya çıkan şey acayip fark var çünkü yap Ayrıca Üstünden 1 değil 15 günde fayda ediyor Anladığım kadarıyla değişik ya fotoğraf gibi İşte o değişik fotoğraf birçok insanın beğenisini kazanır yani desem Cuma günü telefonu çekildi doğal çekilmiş galiba iPhone'a şekilde diyebilecek çok sayıda insan var Fotoğraf çekimlerini beğendim ama Dilerseniz şimdi Ayrı ayrı yerlerde iş yakışıklı gündüz Farklı yerlerde farklı renklerle çektiğimiz fotoğrafları ve videoları ekranlarınıza

getirin Merak edenler var Instagram her Android telefonda olduğu gibi burada da saçmalıyor Önerim One Plus Ta o çok başarılı kamerasıyla fotoğrafını gören çekim Instagram'a daha sonra atın çünkü instagramın kendi kamerası Android'in en azından maalesef faydalanamıyor bunun hatırlatmasına yapmış oluyor telefonda ip68 sertifikası var burada suya ve toza karşı ne kadar dayanıklı olduğu konusunda bazı bilgiler veriyor Ama merak edenler için biraz daha Aksiyon olsun telefonu suya sokalım Işlemciden Ama bu çok saf Söylemek isterim

şimdi One Plus 8 Pro detaylı inceleme işte kısaca zaten gelmişti One Plus 8 Pro dan sonra dünyada büyük ses getiren Şu telefon yani şimdi Türkiye'de nasıl Türkçe'yi de onu da söyleyeyim resmi olarak satışa olacak mı yakında göreceğiz Şu anda biz bu telefonu ekran Mehmet üzerinden geçirdi Peki bu telefon niye dünyada ses getirdi şükretmeyi nasıl bir içerik çıkacak hemen söyleyeyim Bu telefon fiyat performans telefon Yani normalde One Plus 8 Pro ile arasında yüzlerce dolar fark var ya yeni bir telefon kendisi biraz farklı kameraları