motoru var Güzel bir şekilde titriyor böyle

Admin

Administrator
Staff member
masayı sallayacak kadar bir titreşim oluşturabiliyor burada bazıları biraz daha küçüktüm çok güzel melodiler alabiliyoruz arayınca istediğimiz melodiyi kaldıra biliyoruz Onun dışında Pide değiştirdik biraz daha güvenlik seviyesini arttır mış olduk Bu filmde koruma özelliği vesaire de var açma kapama tuşu Şu an burada direkt buradan açabiliyoruz Daha sonrasında böyle butonları yapıya geçeceğiz devre kartı haline gelince biraz daha küfür düşüyor haliyle daha çok daha kalındı daha çok yer kaplıyor du böyle hem daha az enerji tüketiyor hem

de daha şık bir tasarım oldu burada da yeni butonlarda eklenmiş oldu yes no Tuşları ile beraber menü tuşları ynı zamanda da burada ABC vesaire diye de yazıyor mesajlaşma özelliğinde İlk fırsatta ekleyeceğim bu deve kartının için galiba bu Evet ben iPhone 6 telefonumun pili bitmiş içinden tam Ona göre tasarladım iPhone 6s bir sonraki versiyonda takmayı düşünüyorum Bu haliyle şu TL göre çok uzun gidecek Muhtemelen birkaç ay şarjı giden bir telefon ortaya çıkacak Bir de bu da üç boyutlu yazıcıdan basılmış bir telefon kılıfı diyeceğim ama

telefon kılıfı değil Telefon kasası diyelim Bu da şu an piyasada dik Duran Başka telefon var mı bilmiyorum herhangi bir telefon standına gerek kalmadan dik durabilen ilk telefon diyelim Benim bildiğim ilk telefon iPhone 12 sallanıyor mu bu harekette iPhone 12 gidebilir 32 kilobayt hafızası olan küçük bir bilgisayar olarak söyleyelim bununla buna haberleşiriz Bu tuş takımından gelen verilerle Ben arama yaptırabilirim SMS attırabilirim MMS attırabilirim mail attırabilirim Senin ev Otomasyonu şeylerine bağlayabiliriz mesela buradan

bir ev oturacağız senin evinde gibi Lambayı da yakabiliriz internet üzerinden 2 GB interneti var 56k modem uzun da bu tip şeyler yapabiliyoruz Bunun dışında pilimiz var bu pilinde lityum pil olması çok önemli 3.7 volt da çalışıyor sistem aynı zamanda çay Çiğdem Buradan da şarj olabiliyor Yani yapmak isteyen insanların alması gereken parçalar genel olarak tuş takımı ekran bunların aynısını çok daha rahat yapılır ama başka ekranlarda olabilir Muhtemelen dokunmatik ekran takabilirmiyiz diyenler olacaktır gider de öyle şeyler yapmayı