düşünüyorum Hatta parmak izi tanıma gibi

Admin

Administrator
Staff member
özellikler de eklemeyi düşünüyorum yani bu böyle kalmayacak yavaş yavaş geliştirilebilir bir şey olacak en azından anlamda bir telefon öğretmeni çok da zor olmadığını düşününüz görmüş olur buradayız seri üretime dökmek fabrika araştırmaktır Halit u şekilde yapmak mümkün çok oluyor mesela ben istemiyorum Sadece aramak istiyorum dedeme vereceğim ya da askerler mesela telefondan değiştirebilir sadece istediği özellikleri kendisi ekleyecek böyle bir yol açmak istedim aslında yani İnsanlar kendi ihtiyaçlarına göre bir şeyler üretip

kullana bilsinler herkes Sonuçta Dokumacı kullanmak istemeyebilir ya da bana da özelliklerin olmamasını tercih edildi Arama istemiyorum sadece sms isteyebilir sadece internet üzerinden mesajlaşma isteyebilir bu tip şeylerin önünü açmak istedim Birçok arkadaş da şu an bu projeyi yapmaya başladılar güzel gidiyor Ben de yavaş yavaş geliştirmeye devam edeceğim Evet yapmak isteyenler yine Emre'ye ulaşabilirler Aslında bu projenin temelinde Biz Arduino var Yani bu abin olarak biz her fırsatta kullanıyordum Emre'nin Bir arzunuz var

Onu da size göstermek istiyorum Bu şekilde Şentürk düğüne Uno ismini verdiği bir kart tasarımı da var bunu aynı şekilde çalışıyor ama gördüğünüz gibi daha böyle milliyetçi bir insanı bir şeyler geliştirmeye teşvik eden 1 kat olduğunu söyleme Bu da bu arada Açık Kaynak isteyen kendisi üretebiliyor herhangi bir para ödemesine gerek yok Kendileri bu devre kartını sipariş edip parçaları bir gün deyip bunu şey yapmak istemedim yani üzerinde Türk Bayrağı var Türkiye haritası var Ve bunu bir ticari ürün haline getirmek istemedim Açık Kaynak

paylaştığımızda Bu da gerçekten gerçekten üretime fazlasıyla destek veren arkadaşlarımızdan bir tanesi Emre'ye görüşüyoruz Biz de dün projelerimizde de bazen bize yardımcı oluyor Sağ olsun ilk merak ettiğim şey yılan oyunu yılan oynanıyor Neden Çünkü İsmail abinin dediği gibi Yalansız telefon mu olur en çok istenilen özellik yılan oldu Ben bu telefonu yaptığında sadece arama özelliği vardı izleyenler yılan yani ekmekten getir eşimden mesajlaşmadan Her şeyden önce yılan olmasını istediler O yüzden çok güzel yılanı diye galiba