Oyun

Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Yama İndir

Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Yama indirmek için yazımızın devamını okumalısınız

Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Yama

Assassin’s Creed Türkçe Yama İndir Yüzbinlerce  kullanıcısı olan  aksiyon macera oyunudur. Assassin’s Creed Vallaha Orjinal ingilizce dilinde gelip Türkçe Yama indirerek Türkçe dilinde  oynanabilen bir oyundur. Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Yama İndirmek için yazımızın devamını  okumanız yeterlidir.

 

Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Dİl Paketi

Yamayı indirirken  ilk yapmanız gereken  Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla konumundaki DataPC_patch_01.forge dosyasının yedeğini almak olacaktır. Türkçe yama  yüklerken yanlış giden bir durumda  yedek dosyadan  geri dönebilmek için önce yedek alma işlemini  yapmamız gerekiyor

Assassin’s Creed Valhalla Trailer Video 

Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Yama Kurulumu

Assassin’s Creed Valhalla türkçe yama  kurulumu aşağıdaki gibidir.

  • İndirmiş  olduğumuz dosyaları  oyunun  kurulu olduğu  dizine  atıp değiştirme isteklerine  evet diyoruz.

Örnek dizin aşağıdaki gibi  olması gerekiyor

Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla

 

 

Assassin’s Creed Valhalla Güncel Türkçe Yama Nasıl Kurulur ? 

ACV_TR_120_orjinal.bat ya da diğer sürüm için 1.1.2 olanı çalıştırın ortalama 5-10saniye içinde kurulum biter.

Tekrardan ingilizce yapmak için oyunu ACV_EN.bat ı çalıştırın.

Olası Problemler ve Çözümleri 

Bat dosyası hemen kapanıyor ise Cmdyi başlattan yönetici olarak başlatın cd “Oyunun kurulu olduğu yer” sonra .bat dosyasına sağ tıklayıp düzenle diyin içindeki kodu alıp cmdye yapıştırın .

BAT dosyası hemen kapanan arkadaşlar, uzun uğraşlar sonucu bir çözüm yolu buldum. Oyunun kurulu olduğu Assasins Creed Valhalla dosyasını masaüstüne gönderip .bat dosyasını çalıştırın sorunsuz açılıyor ne saçmalıksa, işe yarayan olur mutlaka aranızda.

CMD yönetici olarak çalıştırın ve oyunun kurulu olduğu klasöre gidin. Örnek: “dir D:\Games\Assassin’s Creed Valhalla” (Tırnak işaretleri olmadan kendi oyununuz olduğu klasöre gidin) bunu yazın ve entera basın. Daha sonra, bu kodu yapıştırın ve entera basın. quickbms.exe -w -r -r acv.bms DataPC_patch_01.forge videos/en/TR112 orjinalse sonunu TR120 olarak güncelleyin. Program çalışacak ve yamanız aktif olacaktır.

quickbms.exe’ye sağ tıklayıp özellikler oradan da Uyumluluk sekmesini açıp ve tüm kullanıcı ayarlarını değiştire tıklayın. Açılan pencerede bu programı yönetici olarak çalıştıra tik atıp tamam dedikten sonra tekrar deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu